ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-LR

  • پارت نامبر SFP-10G-LR
  • نوع محصول : ماژول فرستنده گیرنده SFP (mini-GBIC)
  • نوع کانکتور LC Duplex
  • تعداد پورت : 1
  • فناوری اتصال: سیمی
  • نوع فیبر SMF

600,000 تومان

ویژگی های محصول

  • حاوی 70 درصد الکل خالص
  • آنتی باکتریال و ضدعفونی کننده
  • بدون نیاز به آبکشی
  • قابل حمل
  • حاوی 70 درصد الکل خالص
  • آنتی باکتریال و ضدعفونی کننده
  • بدون نیاز به آبکشی
  • قابل حمل

معرفی ماژول فیبرنوری سیسکو مدل SFP-10G-LR

ماژول سیسکو SFP-10G-LR یکی از تجهیزات شبکه و ساخت کمپانی مشهور سیسکو است که از نوع کابل فیبر نوری Single mode است. ماژول SFP-10G-LR طیف گسترده ای از گزینه های اتصال اترنت 10 گیگابیتی را برای برنامه های مرکز داده، سازمانی و ارائه دهنده خدمات از طریق فیبر تک حالته ارائه می دهد. این فرستنده گیرنده ورودی/خروجی با قابلیت هات پلاگ به پورت اترنت SFP+ سوئیچ سیسکو متصل می شود و قابلیت همکاری نوری را با رابط های 10GBASE XENPAK، 10GBASE X2 و 10GBASE XFP در همان لینک را ارائه می دهد. ماژول سیسکو SFP-10G-LR از انواع ماژول فیبر نوری سیسکو ساخت شرکت مشهور سیسکو است و با پارت نامبر SFP-10G-LR شناخته می شود.

ماژول فیبر نوری SFP-10G-LR سیسکو، از ماژول های فیبر نوری کمپانی سیسکو با فرستنده و گیرنده 10G در فیبرنوری است و توانایی طول لینک تا 10کیلومتر را دارد و طول موج آن 1310 نانومتر است. سرعت انتقال داده در این ماژول 10 گیگابایت بر ثانیه است و از نوع SFP می باشد. این ماژول نصب آسانی دارد و در فواصل طولانی قابل استفاده است و ارتباط بین دو سوییچ را به بهترین حالت ممکن برقرار می کند. مصرف برق در ماژول SFP-10G-LR بسیار کاهش پیدا کرده و برابر 1 وات می باشد. نوع کابل این ماژول فیبر نوری از کابل های SMF است و برای اتصال کابل ها به کانکتور Dual-LC مجهز می باشد.

ویژگی های ماژول SFP-10G-LR

ماژول SFP-10G-LR یکی از ماژول‌های پرکاربرد در شبکه‌های ارتباطی است که توسط شرکت سیسکو تولید می‌شود. این ماژول دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که آن را از سایر ماژول‌ها متمایز می‌کند. یکی از ویژگی‌های برجسته این ماژول، قابلیت انتقال داده با سرعت بالا تا 10 گیگابیت بر ثانیه است. این ویژگی ماژول را برای استفاده در شبکه‌های پرترافیک و پرکاربرد ایده‌آل می‌کند. علاوه بر این، ماژول SFP-10G-LR دارای قابلیت انتقال داده بر روی فاصله‌های بلند تا 10 کیلومتر است که این امر امکان ارتباط در فواصل بزرگ را فراهم می‌کند. همچنین، این ماژول دارای استانداردهای امنیتی بالا بوده و از پروتکل‌های رمزنگاری پیشرفته برای حفاظت از اطلاعات استفاده می‌کند. این ویژگی از اهمیت بالایی برای شبکه‌های حساس به امنیت مانند بانکداری یا سازمان‌های دولتی است.

با توجه به ویژگی‌های برجسته و کارایی بالای ماژول SFP-10G-LRاین ماژول به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در شبکه‌های ارتباطی با حجم بالای داده مورد توجه قرار می‌گیرد. از آنجایی که شرکت سیسکو به عنوان یکی از پیشگامان در زمینه تولید تجهیزات شبکه شناخته می‌شود، ماژول‌های آن مانند SFP-10G-LR از کیفیت و قابلیت بالایی برخوردار هستند. در نهایت، توصیه ما به تمامی شرکت‌ها و سازمان‌ها این است که در صورت نیاز به یک ماژول با کارایی بالا و قابلیت انتقال داده بر روی فواصل بلند، به ماژول SFP-10G-LR از شرکت سیسکو روی آورند. این ماژول با ویژگی‌های منحصر به فرد خود می‌تواند نیازهای شبکه‌ی شما را به بهترین شکل ممکن برطرف نماید.